Görsel iletişim tasarım alanında "butik" çözümler sunmak için ilk tohumları 2010 yılının Ekim ayında attık. Büyük, küçük demeden tüm danışanlarımızın ihtiyaçlarına aynı özeni göstereceğimiz bir anlayışla çalışmaya başladık.

2011 yılından itibaren enerji, otomotiv, perakande, hızlı tüketim, ilaç gibi çeşitli sektörlerde ulusal ve global markaların işveren markalarını hayata geçiriyor, daimi veya dönemsel olarak iç iletişim ajansı hizmetleri veriyoruz. 

Türkiye'de iç iletişime odaklanan ilk tasarım ajansı olarak mahsullerimize kuşak özelliklerini de dahil ediyor, kurumiçi girişimciliği ve çalışan bağlılığını arttıran projeler üretiyoruz.

Kurucular hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

ilk mahsul

 

 

Fikri Mahsul Eski Site

İlk mahsullerimizden biri olan Fikri Mahsul web sitesi, 9. Altın Örümcek Yarışması'nda "Reklam / PR / İnteraktif Ajans Siteleri" kategorisinde "Halkın Favorisi" ödülüne layık görüldü. Bize şans getirdiğine inandığımız bu siteyi uzun süre değiştirmedik ve Fikri Mahsul yaşamına devam ettiği müddetçe, her zaman bir yerlerde yaşıyor olacak. Emektar sitemizi, yandaki resme tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Fikri Mahsul olarak İşveren Markalama hizmeti vermeye başlamamızda dönüm noktası olan mahsulümüz: 2011 yılında European Business Awards yarışmasında finale kalan Turkcell Global Bilgi için hazırladığımız animasyon destekli sunum oldu ve yarışmada birinci olarak Yılın İşvereni Ödülü'nün (The Employer of the Year Award) sahibi oldular.

Bu motivasyonla 2011 yılından itibaren enerji, otomotiv, perakande, hızlı tüketim gibi çeşitli sektörlerde ulusal ve global markaların işveren markalama kapsamında iç iletişim ajansları olarak hizmet veriyoruz. 

 

İntranet Portal / Mikrosite Tasarımları, Etkinlik / Eğitim / Sosyal Sorumluluk Projelerini Markalama ve Konsept Geliştirme, Kurumsal Yayınlar ( Dergi / Gazete, Katalog, Kitapçık vb.), Animasyon Destekli Sunumlar, Duyuru-Mailing Tasarımları gibi hizmetlerimize kuşak özelliklerini de dahil ederek kurumiçi girişimciliği ve çalışan bağlılığını arttıran projeler üretiyoruz. 

Fikri Mahsul Velet